خدمت مادر مجاهد و ایثارگرم

سلام علیکم

سال جدید را خدمت شما و همه فامیل تبریک عرض می کنم ان شاء الله شما هم مثل سایر امت مبارز ایران در سال گذشته خسته نشده باشی. سالی که پر از مقاومت ایثار و اخلاص بود. سالی که مردم با تمام وجود و هستی شان ایستادگی کردند. سالی که امام در اول سال فرمودند باید مقاومت بکنیم؛ ملت با تمام قدرت ایستاد. ما در سال گذشته روز قدس را داشتیم که پیرزن و پیرمرد و….. علیرغم حملات هوایی و موشکی دشمن به راهپیمایی خود ادامه می داد. در سالی که مسئولین با مقاومت ملت ما به انقلاب امیدوار شدند.
و بالاخره سالی که مردم با راه انداختن کاروان راهیان کربلا به دنیا نشان دادند که ما تا رفع فتنه در عالم جهاد خواهیم کرد و در اینجا بود که فرمایش خداوند به یادمان می افتد که می فرماید کمک کنید خدا را تا کمک کند شما را. آری در آخر سال مقاومت معجزه ای اتفاق افتاد. عملیات والفجر ۸ عبور از رودخانه ای به عرض کل رودخانه های کارون، دجله، فرات و بهمن شیر.
عملیاتی که تماما معجزات الهی یکی پس از دیگری اتفاق می افتاد. عملیاتی که با وجود ماهواره های قوی آمریکایی، روسی، عربستانی و ستون پنجم دشمن با ۱۰۰ درصد موفقیت انجام گرفت و چه پشتیبانی قوی به دنبال این عملیات بود و آن فرماندهی کل این عملیات بنا به فرمایش امام امت بود. امام چند روز قبل از عملیات به فرماندهان ارتش و سپاه فرمودند که فرمانده کل قوا خدا است. همان خدایی که نماز را برای ما واجب کرده، جهاد را هم برای ما واجب کرده است. آری رزمندگان اسلام با فرماندهی خدا عملیات را پیروز شدند. عملیاتی که دشمن مات و مبهوت مانده بود. عملیاتی که جهان مات و مبهوت شده است. تمام ابرقدرتها به شدت تکان خورده اند…
بالاخره خستگی رزمندگان در آخر تبدیل به پیروزی بزرگ و رفع خستگی شد و حاصل تلاش یک ساله امت به ثمر رسید که در این تلاش شما هم مثل سایر مادران مبارز نقش حساس و حیاتی را داشتید. چرا که شما با صبر و ایستادگی زینب گونه خود ما را در تداوم راه حسین (ع) و شهیدان استوارتر نگه می دارید. البته با این جمله فکر نکنید خبرهایی هست نه مثل من بادمجان بم که افت نداره. خیالتان راحت باشد بهترین فرزندان این ملت در مسابقه بزرگ یکی پس از دیگری سبقت می گیرند و به راه واقعی حسین (ع) می روند.
سال گذشته باکری و آل اسحاق و امسال سلیمی و … که از سرداران رشید و مظلوم انقلاب بودند به خیل شهیدان پیوستند و کسانی که فقط چند روز در جبهه بودند و این نگرانی در ما به مراتب بیشتر می شود. دیر آمدگان رفتند ما هنوز خیلی راه داریم. با توجه به کمی وقت مطلب را تمام می کنم به همه سلام برسانید. منتظر نصرت خدا باشید و رزمندگان را دعا کنید.
کوچک شما حسن۲۸ / ۱۲ / ٦٤